lashar

بالیوود من

سلمان خان

+ نوشته شده در  سه شنبه بیستم آذر 1386ساعت 18:50  توسط  لاشاری  | 

بحثی که می خواستم شروع کنم در رابطه با بازیگر مورد علاقم امیر خان هست و میدونم که خیلی از شما هم طرفداره امیر خان هستید و همتون فیلمهای فنا و رنگ دبسنتی رو دیدید و لذت بردید . به نظر من دیگه جشنواره فیر هم داره شورش رو در می یاره با اینکه مدت زیادی ازش گذشته ولی به نظر من عادلانه نبود تا به حال فکر کردی  چرا امیر خان از جشنواره کانره گیری می کنه ؟ برای جشنواره فیر شده اختصاصی فقط و فقط به چند نفر فکر می کنه چرا اخه امیر برای فنا کاندیدا نشد ؟ امیر خان برای این فیر رو قبول نداره چون واقعا بهش بی احترامی شده و حق هم داره حضور پیدا نکنه برای اینکه امیر تا به حا ۱۶ با کاندیدای جشنوراه شده و فقط تونسته بریا قیامت... راجا هندوستانی لاگان و امسال هم منتقدین برای رنگ دبستنی جایزه ببره چرا بازی امیر خان رو توی فیلم های غلام ، سر فروش ، دل ، رنگیلا ، دل چهتاهه و مهمتر از همه منگال پاندی مورد توجه فیر قرار نگرفت ؟ چرا اصلا حسابش نکردن ؟ ببنم بازی شاهرخ توی فیلم دون از بازی امیر خان توی فنا زیبا تر بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ می خوام صادقانه جواب بدید .شاهرخ باید برای دون و کانک کاندیدا می شد ولی امیر برای فنا و رنگ... نه ؟ دیگه این آخر نامردیه .اون سالی هم که امیر باری لاگان جایزه رو برد دیدن خیلی ضایع هست که جایزه رو به کپی خوشی کپی غم بدن ولی به لاگان امیر نه توی سال ۹۶ هم که امیر برای راجا هندوستانی بود بازم مجبور شدن آخه کسی رو پیدا نکرن به نظر من به امیر خان توی بالیوود خیلی ضلم شده آخه مگه میشه هی نظر ۱۵ با کاندیدا بشه و فقط ۴ تا جایزه بگیره ؟ خدایی آخره نامردیه عوض هی به شاهرخ جایزه می دن شاهرخ حتی توی تبلیغات هم شرکت می کنه بهش کلی جایزه می دن و تقدیر که خدایی این نامردیه .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیستم آذر 1386ساعت 18:46  توسط  لاشاری  | 

شاهرخ...گفتنی ها در باره او پایانی ندارد

بهترین های بالیوود برای بهترین بالیوودی ها ...!


.~*اخباری از دنیای بالیوود*~.
با یلام دوستان این پست اختصاص داره با اخباری از دنیای بالیوود

امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره

۱. فیلم جدید آنیل کاپور هیچ پوستر تبلیغاتی نداره

درسته ! فیلم جدید آنیل کاپور به نام <<پدرم گاندی>> هیچ پوستر تبلیغاتی نداره . علت این امر اینه که کار گردان و تهیه کننده این فیلم آنیل کاپور خواسته از هر گونه بی احترامی نسبت به مقام گاندی بزرگ جلوگیری کنه

کارهایی از قبیل پاره کردن پوستر های تبلیغاتی و یا تف انداختن بر روی اونها که برای پوستر هایی که در سطح شهرها و سر در سینماها اتفاق میافته از او قبیل چیزهاییه که آنیل کاپور در نظر گرفته.

۲. آیشواریا به پاریس رفت

آیشواریا رای و آبیشک باچان هفته گذشته به نیویورک و تورنتو سفر کردند و اوقات خوبی را پشت سر گذاشتند سپس با هم به پاریس رفتند تا آیشواریا در آنجا به ایفای نقش در فیلم هالیوودی <<پلنگ صورتی ۲>> بپردازد. در این فیلم آیشواریا نقش یک کارآگاه و کاراته باز معروف به نام <<سوفی>> را بازی می کند. گفتنیست این فیلم در سال ۲۰۰۹ اکران خواهد شد.

۳. پریتی زینتا : مقابل سلمان خان بازی نمی کنم

پریتی زینتا که چندی پیش به کارگردان فیلم عاشق بی خیال جواب رد داد در توجیج این عمل خود و در مصاحبه با مطبوعات گفته است که سلمان خان اخلاق درستی ندارد و سر صحنه مدام فخر می فروشد و برای من آرامش اعصاب از همه چیز مهمتر است. و چون از او خاطره خوشی ندارم ترجیح می دهم با او همبازی نشوم . خدا آخر این قائله را ختم به خیر کند !


?ستاره  | در  ساعت  | پیوند  |  نظر بدهید نظر بدهید نظر بدهید 

Bests From Bollywood Are Here !

بهترین عکسهای بالیوود ، برای بهترین طرفداران بالیوود

Top Java Script in بهترین های بالیوود برای بهترین بالیوودی ها
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیستم آذر 1386ساعت 18:31  توسط  لاشاری  | 

پریتی زینتا

+ نوشته شده در  سه شنبه بیستم آذر 1386ساعت 18:20  توسط  لاشاری  | 

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم آذر 1386ساعت 20:20  توسط  لاشاری  | 

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم آذر 1386ساعت 20:18  توسط  لاشاری  | 

خانواده راجش کنا 

rajesh kanhadempal

راجش کنا با بازيگر مشهور آن زمان يعنی دمپل کپاديا ازدواج کرده ولی اين ازدواج تا ۹ سال بيشتر دوام نياورد.خواهر دمپل يعنی سمپل در فيلم انورودا با راجش کنا همبازی بود.راجش کنا و دمپل صاحب دو دختر به اسمهای توئنکل و رنکی هستند که هر دو بازيگر هستند و در فيلمهای خوبی ايفای نقش کرده اند.توئنکل با بازيگر مشهور يعنی اکشی کمار ازدواج کرده است ،ولی رنکی با سمير که هيچ وابستگی به باليوود ندارد ازدواج نموده است.اولين فيلم توئنکل، برسات(باران)در کنار بوبی دئول ميباشد.اين فيلم اولين فيلم بوبی هم است.رنکی کنا هم اولين فيلمش در سال ۲۰۰۰ ميلادی (در کنار گووندا) اکران شد.اسم اين فيلم،jis desh me ganga rehta he است. 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه یکم دی 1384ساعت 17:35  توسط خلیل خان لاشاری  |  نظر بدهید

معرفی کوتاه ستارگان باليوود
معرفی کوتاه ستارگان باليوود کاجل(kajol)

 در ۵ اگست ۱۹۷۵ متولد شد.او از بچگی دختری سر به هوا بود و هيچ کاری را بدرستی انجام نميداد،بنابراين کسی فکر نمی کرد که روزی او جزو بهترين بازيگرهای باليوود شود.

دايی کاجل، جواهر فروش ميباشد،او(کاجل)برای مغازه داييش بصورت مدل عکس می انداخت.يک روزی بطور اتفاقی راهول رويل(کارگردان)سر از مغازه دايی کاجل در ميآورد،در آن روزها او دنبال دختر جديدی برای فيلمش(بی خودی)بود.وقتی که او فهميد کاجل دختر تنوجه ميباشد،فورا به او پيشنهاد بازی در فيلمش را داد.وقتی که کاجل از مادرش در اين مورد میپرسد،مادر کاجل متعجب ميشود و میپرسد،واقعا ميخواهی بازيگر شوی؟بازيگری کار سختی است،اين کار تو نيست!!بس اين حرف به کاجل بر ميخورد و او تصميم ميگيرد که بازيگر شود.

فيلم بی خودی ناکام شد.راهول رويل بطور کارگردان زياد شهرت نداشت و از فيلمهای او انجام،اور پيار هو گيا،جيون ايک سنگهرش وغيره..را ميشه نام برد.برای همين منتقدان زياد توجهی به اولين فيلم کاجل نداشتند،با وجود شکست بی خودی،کاجل با تلاش و سعی خودش توانست در فيلم دومش يعنی بازيگر ايفای نقش کند.بعد موفقيت فيلم بازيگر،کاجل هم جزو بازيگران موفق قرار گرفت.کاجل بر خلاف بازيگر های زن هم دوره خودش از پذيرفتن نقشهای مختلف هراسی نداشت.او بعد از فيلم بازيگر در قيلم گپت(GUPT)ودشمن نقشهای مختلفی را تجربه کرده است.از بهترين فيلمهای کاجل،يه دل لگی،کرن ارجن،دل واله دولهنيا لی جائنگه،سپنی،کچ کچ هوتاهی،پيار کيا تو درنا کيا و کبهی خوشی کبهی غم نمايان هستند.

کاجل با اجه ديوگن ازدواج کرده است و از او صاحب يک دختر به اسم، نائیسا است.بعد از مادر شدن،او بازيگری را تقريبا فراموش کرده است.بغير از کرن جوهر،آدتيه چوپرا هم او را در کنار شاهرخ خان برای پروژه جديدش(نه جانه کيو پيار هوگيا)دعوت کرده است،ولی او هنوز برای حضور در اين فيلمها تصميم نگرفته است.در حال حاضر او هيچ پروژه ای در دست ندارد.بنظرم با گذشت زمان،کاجل هم از ياد ميرود.     


+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم آذر 1386ساعت 20:17  توسط  لاشاری  | 

تنها پسر سنيل دت و نرگس(سنجی)در ۲۹ جولای سال ۱۹۵۸ ميلادی متولد شد.سنجی در فيام شيرا و ريشما بطور بازيگر خردسال در سال ۱۹۷۱ ايفای نقش کرده است ولی کار بازيگری را بطور حرفه ای با فيلم راکی در سال ۱۹۸۱ شروع نموده.ولی فيلم راکی موفقيت زيادی برای او بهمراه نداشت.قبل از اينکه اولين فيلم سنجی(راکی)اکران شود،مادر سنجی(نرگس)از دنيا ميرود و اين حادثه باعث ميشود که او شکسته شود و در آغاز شروع کارش احساس مايوسی کند.سنيل دت برای موفقيت پسرش خيلی تلاش کرد.وقتی راکی ساخته ميشد،نرگس با همان حالت بيماريش سر صحنه های فيلمبرداری حاضر ميشد و پسرش را تشويق ميکرد،برای همين چند روز مانده به اکران فيلم،وقتی نرگس از دنيا ميرود،سنجی همه چيز را تمام شده ميبيند.

در اين شکی نيست که وقتی پدر و مادر سنجی اعلام کردند که قصد دار

تنها پسر سنيل دت و نرگس(سنجی)در ۲۹ جولای سال ۱۹۵۸ ميلادی متولد شد.سنجی در فيام شيرا و ريشما بطور بازيگر خردسال در سال ۱۹۷۱ ايفای نقش کرده است ولی کار بازيگری را بطور حرفه ای با فيلم راکی در سال ۱۹۸۱ شروع نموده.ولی فيلم راکی موفقيت زيادی برای او بهمراه نداشت.قبل از اينکه اولين فيلم سنجی(راکی)اکران شود،مادر سنجی(نرگس)از دنيا ميرود و اين حادثه باعث ميشود که او شکسته شود و در آغاز شروع کارش احساس مايوسی کند.سنيل دت برای موفقيت پسرش خيلی تلاش کرد.وقتی راکی ساخته ميشد،نرگس با همان حالت بيماريش سر صحنه های فيلمبرداری حاضر ميشد و پسرش را تشويق ميکرد،برای همين چند روز مانده به اکران فيلم،وقتی نرگس از دنيا ميرود،سنجی همه چيز را تمام شده ميبيند.

در اين شکی نيست که وقتی پدر و مادر سنجی اعلام کردند که قصد دارند پسرشان را وارد سينما کنند،فيلمسازان برجسته ای با انواع پيشنهادات در خانه سنجی صف کشيدند،چون آنها ميدانستند که پسر سنيل دت و نرگس، موفق خواهد شد و همينطور هم شد.اوايل سنجی سعی ميکرد بيشتر در نقشهای رومانتيک و احساساتی ظاهر شود 

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم آذر 1386ساعت 20:15  توسط  لاشاری  | 

بالیوود زیبا

خانواده شبانه اعظمی

javed akhtar va shabana azmishabana azmi

شبانه اعظمی (بازيگر زن نام آشنا باليوود)،تنها فرزند شاعر معروف،مرحوم کيفی اعظمی است.مادر او،شوکت اعظمی نام دارد که بغير از بازيگری در تئاتر، در فيلمهايی مثل بازار و غيره...ايفای نقش نموده است.برادر شبانه،بابا اعظمی نام دارد.شبانه اعظمی با شاعر و نويسنده معروف يعنی جاويد اختر ازدواج کرده است.اين دومين ازدواج جاويد اختر بوده.زن اول جاويد، هنی ايرانی نام داردکه از او دو فرزند به اسمهای فرحان و زويا دارد.هنی ايرانی نويسنده و شاعر ميباشد و فيلم آرمان،با بازی اميتاب و انيل کپور اولين فيلمی است که او کارگرانی کرده است .فرحان اختر اولين کارش بطور کارگردان فيلم موفق دل چاهتا هی است و فعلا در حال تکميل فيلم بعديش يعنی لکشی(lakshay)است.مادر تبو(بازيگر خوب حال حاضر باليوود)،رضوانه ناز است،که دختر خاله شبانه اعظمی ميباشد.فرح که قبلا در فيلمها بازی ميکرد ولی حالا در سريالهای تلويزيونی بازی ميکند خواهر بزرگ تبو(تبسم)ميباشد.تبو با زيبا بختيار(بازيگر پاکستانی)نسبت خويشاوندی دارد.زيبا بختيار در ۱۹۹۰ در يک فيلم هندی به اسم حنا در کنار رشی کپور بازی کرده است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه یکم دی 1384ساعت 17:37  توسط خلیل خان لاشاری  |  نظر بدهید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم آذر 1386ساعت 20:13  توسط  لاشاری  |